Panel používateľa

Fabriano - Accademia sketching blok 120g/m2 lepený

Fabriano - Accademia sketching blok 120g/m2 lepený

Accademia lepený blok vhodný na uhlík, ceruzku či pastelky s veľmi jemným štruktúrovaným povrchom dobre znášajúcim mnohonásobné gumovanie a opravy.

2,85 € s DPH

Skladové číslo: 4112/A5

Dostupnosť: Hneď k odoslaniu
skladom: 10 ks

Výrobca: Fabriano

Vyrába sa zo 100% E.C.F celulózy (bez použitia chlóru). Papier je certifikovaný ©1996 Forest Stewardship Council AC. Pri výrobe papiere sú zodpovedne spracovávené dreviny rešpektujúce životné prostredie, sociálne a ekonomické štandardy.

V ponuke 3 formáty:

A5 - 14,8x21 cm

A4 - 21x29,7 cm

A3 - 29,7x42 cm

• 50 listov

• lepená väzba

• 120g/m2

• veľmi jemná štruktúra

 

Made in Italy

Gramáž: 120 g/m2

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

E-SHOP funguje, predajňa je otvorená!

Vážený zákazník, náš e-shop funguje, tovar si môžete objednávať.

Pre Vaše zdravie a taktiež kuriérov je platbu za tovar možná buď vopred bankovým prevodom alebo na dobierku len platobnou kartou u kuriéra cez terminál. Vzhľadom k súčasnej situácií týkajúcej sa koronavírusu chceme týmto opatrením eliminovať manipuláciu s peniazmi a taktiež skrátiť čas strávený s kuriérom pri prevzatí zásielky. Prosíme Vás, používajte ochranné rúško (šál, šatku...) a rukavice pri preberaní zásielky. Zároveň prosíme o trpezlivosť pri doručovaní zásielky, nakoľko prepravné spoločnosti evidujú väčšie množstvo zásielok ako v decembri pred Vianocami, preto môže dôjsť k omeškaniu doručenia Vašej zásielky.

Kamenná predajňa v Martine je otvorená podľa našich otv. hodín - vstup je max. 3 osoby, s rúškom (šálom, šatkou...) na tvári, s hyg. rukavicami alebo pri vstupe Vám poskytneme dezinfekciu na ruky. 

Ďakujeme za pochopenie.

 

Tím www.umelecke-potreby.sk