Panel používateľa

Doprava a poplatky

• Objednaný tovar odosielame kuriérskou službou Slovak Parcel Service - UPS.

• Tovar bude odoslaný v rámci lehoty uvedenej na internetovom obchode. Objednávka prijatá v pracovný deň do 12:00 na dobierku, bude doručená na nasledujúci pracovný deň. To platí v prípade, ak je objednaný tovar skladom.  

• Objednávka prijatá cez víkend, resp. od piatku od 12:00, bude odoslaná v pondelok a doručená na nasledujúci pracovný deň (v prípade, ak v týchto dňoch nie sú štátne sviatky).

• V prípade platby vopred prevodom na účet tovar odosielame až po prijatí platby, takže dodacia lehota bude predĺžená o dobu potrebnú na prijatie platby. Ak nám zašlete výpis z účtu, že ste uhradili faktúru, tak Vám vieme zaslať tovar skôr, ako nám budú peniaze pripísané na náš účet.  

• Pri platbe prevodom je potrebné počkať na vytvorenie zálohovej faktúry, ktorá Vám príde na e-mail počas pracovnej doby do 3 hodín. Pripomíname pracovnú dobu:                                                                                                                                                             

Po - Št: 9:00 - 17:00                                                                                                                                                         

Pia: 9:00 - 15:00                                                                                                                                                                   

SO a NE: ZATVORENÉ - zálohové faktúry sa nevytvárajú

Týmto predchádzame vratkám peňazí v prípade ak sa tovar predal v predajni počas Vášho nákupu na e-shope.

Objednaný tovar posielame len v rámci Slovenskej republiky!

 

Cena poštovného:

a) Dobierka - expres kuriér do 24 hod. - 4,50 €

Objednávka prijatá v pracovný deň do 12:00 bude doručená na nasledujúci pracovný deň s 90%-nou pravdepodobnosťou do 12:00. Za tovar zaplatíte len v hotovosti kuriérovi (nie platobnou kartou).

b) Prevodom - úhrada faktúry na účet - 3,50 €

Po prijatí objednávky Vám pošleme emailom údaje potrebné k prevodu. Tovar bude odoslaný po pripísaní čiastky na náš účet.

c) ZADARMO nad 90 € - dobierka, poštovné 0 €

Ak je Váš objednaný tovar v min. hodnote 90,00 €, tak poštovné NEPLATÍTE! Dôležité info: poštovné zadarmo neplatí pre zásielky, ktoré sú nad 15 kg !!! O prekročení hmotnosti Vás budeme informovať.

d) ZADARMO nad 90 € - prevodom, poštovné 0 €

Ak je Váš objednaný tovar v min. hodnote 90,00 €, tak poštovné NEPLATÍTE! Po prijatí objednávky Vám pošleme emailom údaje potrebné k prevodu. Tovar bude odoslaný po pripísaní čiastky na náš účet. Dôležité info: poštovné zadarmo neplatí pre zásielky, ktoré sú nad 15 kg !!! O prekročení hmotnosti Vás budeme informovať.

e) Osobné vyzdvihnutie v predajni v Martine - 0 €

Tovar bude rezervovaný v našej predajni v Martine po dobu 14 kalendárnych dní.

 

Prosíme zákazníkov, aby rešpektovali nami zvolenú prepravnú spoločnosť Slovak Parcel Service - UPS, s ktorou sme my a naši zákazníci spokojní (s takmer nulovou reklamáciou) a NEŽIADALI odosielanie zásielok cez Slovenskú poštu, ktorá je síce lacnejšia, ale službami a prístupom z ďaleka nezodpovedá našim požiadavkám a tým zatieňuje dobré meno našej firmy a kvalitu nášho podnikania či služieb!

ĎAKUJEME za pochopenie.

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

E-SHOP funguje, predajňa je dočasne zatvorená!

Vážený zákazník, náš e-shop funguje, tovar si môžete objednávať.
Pre Vaše zdravie a taktiež kuriérov je platbu za tovar možná len vopred bankovým prevodom. Vzhľadom k súčasnej situácií týkajúcej sa šírenia koronavírusu COVID 19 chceme týmto opatrením eliminovať manipuláciu s peniazmi a taktiež skrátiť čas strávený s kuriérom pri prevzatí zásielky. Prosíme Vás, používajte ochranné rúško (šál, šatku...) a rukavice pri preberaní zásielky.

Kamenná predajňa v Martine bude zatvorená min. do 06.04.2020 - avšak tovar si môžete objednať cez e-shop a vyzdvihnúť si ho bude možné za určitých opatrení (viac info pri potvrdení objednávky).

Alebo v rámci mesta Martin posielame tovar taktiež cez kuriérsku službu Slovak Parcel Servis.

Správajte sa prosím zodpovedne, aby sme čím skôr mohli ako krajina opäť fungovať v normálnom režime.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Tím www.umelecke-potreby.sk