Panel používateľa

Umelecký tuš Winsor & Newton, 14 ml

Umelecký tuš Winsor & Newton, 14 ml

Ide o veľmi kvalitný umelecký tuš riediteľný vodou, ktorý rýchlo schne, po zaschnutí je odolný voči vode a je transparentný. To znamená, že odtieňe môžete prekrývať a vytvárať tak nové farby a zaujímavé efekty.

3,20 € s DPH

Skladové číslo: 1005030

Dostupnosť: Momentálne nedostupné

Výrobca: Winsor & Newton

Winsor & Newton vie niečo o farbách, pretože už od roku 1890 vyrábajú produkty z tých najlepších surovín.

Tuše používajú ilustrátori od ich zavedenia Winsorom a Newtonom v deväťdesiatych rokoch minulého storočia, kde hlavnou požiadavkou je brilantnosť farieb. Dnes sú formulované zo série rozpustných farbív v lepšom šelakovom roztoku. Tieto tuše je možné aplikovať štetcom, perom (redisovým, dámskym, kaligrafickým) alebo airbrushom a sú široko používané dizajnérmi, kaligrafmi a umelcami, ako aj ilustrátormi z celého sveta.

V ponuke 17 odtieňov, z toho 2 metalické. Každý tuš je zabalený v papierovej krabičke s veľmi peknou ilustráciou daného odtieňa.

Naša poznámka: fialový odtieň na obrázku vyzerá ako modrý, ale v skutočnosti je to fialová farba - várobca to pravdepodobne zle nafotil.

 

Made in England/France

 

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Podrobnejšie informácie o cookies nájdete v časti ochrana osobných údajov.

Dovolenka!

Dovolenka!

Vážení zákazníci, v dňoch 24.09. (štvrtok) až 29.09.2020 (utorok) z dôvodu čerpania dovolenky nebudeme odosielať tovar. Objednávky prijaté v týchto dňoch budú odosielané postupne od stredy 30.09.2020. Doručené budú v priebehu 2 pracovných dní.
Kamenná predajňa v Martine bude otvorená bežne podľa našich otv. hodín.
Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

Tím www.umelecke-potreby.sk