Panel používateľa

CANSON - Montval Maxi pack blok, 100 listov

CANSON - Montval Maxi pack blok, 100 listov

Toto je papier na akvarel, par excellence.

36 € s DPH

Skladové číslo: 2587

Dostupnosť: hneď k odoslaniu
skladom: 6 ks

Výrobca: Canson

Papier Montval bol navrhnutý maliarom Gaspardom Maillolom, ktorý bol synovcom sochára
Aristide Maillola a bol vyrobený na jeho žiadosť na začiatku 20 storočia. Od tej doby papier získal nové kvality. Má jemnú štruktúru, je nekyslý, má excelentnú stálosť, je zabezpečený proti pliesňiam a nemá žiadne dodatočné prísady na bielenie.

Jeho používanie a korekcie sú veľmi ľahko zvládnuteľné ( papier môže byť zmývaný štetcom ).

Je vhodný na všetky mokré techniky: akvarel, tempera, akryl.

Jednou mimoriadnou kvalitou Montval papierov je jeho kapacita na korekcie. Maľbu je ľahké opraviť použitím mokrej špongie alebo štetca. Takto sa odstráni všetka farba z povrchu papiera a môže sa začať s maľbou nanovo. Montval podporuje aj opravy škrabkaním povrchu bez šupinatenia papiera. Tieto vlastnosti ho robia vhodným pre začiatočníkov.

Glejovanie je vnútorné aj povrchové - prírodná živica chráni vlákna a zabraňuje vsakovaniu pigmentov do papiera. Farby sú transparentné a prezentácia je výnimočná.

• 100 listov

• 200 g/m2

• lepená väzba

• biela farba papiera

• 24x32 cm

• 100% celulóza

 

Made in France

 

Niečo o firme Canson:

...už viac ako štyri storočia chápe firma Canson výrobu papiera nie len ako predmet podnikania, ale aj ako záväzok docielenia čo najvyššej kvality. Od roku 2007 je Canson považovaný za najväčšieho svetového výrobcu papiera, má vynikajúce obchodné meno a teší sa z veľkej sympatie užívateľov. Canson ponúka široký a pestrý sortiment ľahko použiteľných produktov na kreslenie, akvarel, akryl, olej, pastel, uhlík, atramentovú tlač a ďalšie oblasti súčasnej tvorby. Pestrý sortiment papiera uspokojí široké potreby amatérskych i profesionálnych výtvarníkov.

Gramáž: 200 g/m2

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Podrobnejšie informácie o cookies nájdete v časti ochrana osobných údajov.