Panel používateľa

Kreslenie prírody

Kreslenie prírody

Novinka

Už ste niekedy pocítili ten pokoj pri prechádzke lesom či vzrušenie z kopiacich sa búrkových mrakov na pláži? Výtvarné diela nám umožňujú podobné momenty zachytiť a zdieľať s ostatnými. V praktickej príručke Kreslenie prírody vám Mark a Mary Willenbrink zábavným a priateľským štýlom výučby predstaví, ako realisticky zachytiť svet okolo vás.

13,95 € s DPH

Skladové číslo: 11077

Dostupnosť: hneď k odoslaniu
skladom: 5 ks

Výrobca: ZonerPress

Naučíte sa kresliť vodu a odraz vo vode, sneh, ľad, pohoria, rôzne druhy stromov a mrakov, prírodné javy, ako blesk alebo tornádo, vodopád a v neposlednom rade aj zvieratá, pretože tie do prírody samozrejme nevyhnutne patria.

Bude vám stačiť malý formát papiera, nemusíte sa báť veľkých plôch. Tým, že sa pri kreslení používajú len ceruzky o rôzne tvrdosti, získate perfektné povedomie o tieňovaní a princípoch svetla a tieňa nevyhnutne potrebných pre rôzne druhy kresby a maľby. Kniha vám pomocou jednoduchých príkladov poskytne dôležité základy pre vašu budúcu tvorbu. Naučíte sa, ako v praxi fungujú známej koncepty, ako je perspektíva a kompozícia a veľa ďalšieho.

Formát: 216 x 279 mm
Väzba: brožovaná
Počet strán: 128
Rok vydania: 2019
Farba: čiernobiela
ISBN: 978-80-7413-375-6
Autor: Mark a Mary Willenbrinkovi
Preklad: Pavla Němečková
Vydavateľ: Zoner Press

Publikácia je vydaná v českom jazyku.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Podrobnejšie informácie o cookies nájdete v časti ochrana osobných údajov.