Panel používateľa

Loop - akrylový sprej 400ml, Tallinn

Loop - akrylový sprej 400ml, Tallinn

Profesionálny akrylový sprej Talianskej značky Italgete - Loop sa vyznačuje veľmi vyváženým tlakom a širokou možnosťou rozsahu veľkosti stopy. Vhodný na akýkoľvek povrch. Vyhľadávaný taktiež u graffiti umelcov.

5,55 € s DPH

Skladové číslo: LP194

Dostupnosť: hneď k odoslaniu
skladom: 3 ks

Výrobca: Loop

• objem 400ml
• polomatný vzhľad
• výborné krycie schopnosti - možnosť prechádzať zo svetlej do tmavej farby či naopak alebo cez metalické farby
• perfektná priľnavosť na takmer všetky typy povrchov
• sprej obsahuje základnú trysku
• konkrétny odtieň je priamo zobrazený na vrchu plechovky, nie na tryske - nehrozí zamenenie farby
• rýchlo schne aj pri vlhkosti
• sprej, ktorý možno použiť po celý rok. Pri aplikácii pri -10°C nepredstavoval žiadny problém, pokiaľ ide o funkčnosť, aplikáciu, zmenu náterového filmu, stratu krytia alebo nepriehľadnosť. Pri použití v značných hrúbkach nepredstavuje odkvapkávanie ani praskanie
• ventil špeciálne vyvinutý pre tento typ výrobkov, ktorý umožňuje dodávať farby konštantným, nastaviteľným a presným spôsobom
• produkt je formulovaný s vysokým obsahom pevných látok, čo umožňuje rýchle pokrytie akéhokoľvek typu povrchu

Úcta k životnému prostrediu a užívateľovi
Farby LOOP ™ sú formulované:

• bez pigmentov na báze olova, šesťmocného chrómu alebo iných ťažkých kovov, ktoré sú považované za zdraviu škodlivé
• obsiahnuté rozpúšťadlá neobsahujú aromatické zlúčeniny (xylol a toluén), ktoré sú zákonom zakázané
• použitá pohonná látka nie je škodlivá pre ozónovú vrstvu
• použité materiály sú recyklovateľné (kartónová krabica, plastový kryt ventilu, plechovka)
• konkrétna receptúra s vysokým obsahom pevných látok obsahuje prchavé zlúčeniny rozptýlené v prostredí na úrovniach oveľa nižších, než sú limity stanovené európskymi smernicami

Niečo o firme Italgete - Loop:

Spoločnosť špecializujúca sa na formuláciu a výrobu farieb v spreji, pôsobiaca na trhu 30 rokov. Štandard kvality svojich výrobkov umožnil pozoruhodný vývoj na národnom trhu, ale predovšetkým na medzinárodnej úrovni, kde sú vyžadované extrémne vysoké výkony.

Spoločnosť, ktorá sa nachádza v rozkvitnutom parku južne od Ticina, je vybavená najmodernejšími výrobnými linkami v tomto odvetví. Je postavená na ploche 22 000 metrov štvorcových medzi výrobnými oddeleniami, laboratóriami, kanceláriami a veľou logistickou divíziou.

Dnes Italgete - Loop vďaka automatizácii a inžinierskym systémom zaisťuje presnú a pozoruhodne prispôsobenú výrobu pre stále náročnejší trh, pokiaľ ide o kvalitu a servis. Italgete - Loop je jednou z mála sektorových spoločností, ktorá sa môže pochváliť certifikáty ISO 9001 - ISO 14001 vydanými prestížnym nemeckým certifikačným orgánom TUV. 

TECHNOLÓGIE LOOP ™:

Úroveň kvality farieb LOOP ™ spĺňa najvyššie štandardy, výsledok dlhoročných skúseností v odbore a výskumu jeho laboratórií, v spolupráci s najslávnejšími medzinárodnými umelcami. Receptúra farieb LOOP ™ je exkluzívna firemná zmes, ktorá podľa užívateľov nemá na trhu obdobu.

Spoločnosť každoročne investuje viac ako 10% svojho obratu do výskumu a vývoja a do zdokonaľovania výrobných systémov, aby zabezpečila, že výrobky budú vždy v súlade s rôznymi potrebami zákazníkov a aby ponúkla produkty s vyššími výkonmi pre najnáročnejších a znalých používateľov, ale aj pre začiatočníkov, ktorí sa do umenia graffiti dostávajú prvýkrát.

Made in Italy

 

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie