Panel používateľa

Derwent - metalické umelecké pastelky, 12 ks

Derwent - metalické umelecké pastelky, 12 ks

Novinka

Chcete si pridať do života trochu trblietania? Potom sú pastelky Metallic presne to, čo hľadáte. Perfektné pre všemožné umelecké a kreatívne projekty. Pri použití na čierne pozadie tieto vysoko reflexné pastelky naozaj vystúpia do popredia.

19,10 € s DPH

Skladové číslo: 2039

Dostupnosť: Hneď k odoslaniu
skladom: 10 ks

Výrobca: Derwent

Profesionálne pastelky dodajú Vašej kresbe úplné iný rozmer! Sú mimoriadne brilantné pri použití na čierny či tmavo sfarbený papier - vtedy sa ukáže krása tohto výrobku.
Ide o nové nerozpustné (vo vode) pastelky určené na dosiahnutie maximálneho kovového efektu. Tuha má optimálnu prašnosť a ľahko kĺže na papieri.
Pastelky sú balené v plechovej krabičke a sú dodávané v týchto metalických odtieňoch: žltá, zelená, ružová, červená, modrá, fialová, medená, bronzová, šedá, strieborná, antická zlatá a zlatá.

Profil pastelky je šesťuholníkový.

Dĺžka pastelky cca 175 mm.

 

Made in England
 

Niečo o firme Derwent:

...história jedného z najstarších výrobcov umeleckých pasteliek začala v roku 1832 v Keswick v Anglicku. Keswick sa nachádza v samom srdci Lake District blízko Borrowdale, kde bolo v 16 storočí objavené bohaté nálezisko grafitu - základná surovina pre výrobu ceruziek a pasteliek. Tradícia a kvalita robí dnes z pasteliek Derwent jedny z najžiadanejších umelcov na celom svete. V roku 2002 vyhrala firma Derwent prestížnu cenu udeľovanú britskou kráľovnou za kvalitu a zavedenie nových výrobných technológií, ktoré sú šetrnejšie k životnému prostrediu.

Počet pasteliek: 12ks
Typ pasteliek: profesionálne

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Doplnkové produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Podrobnejšie informácie o cookies nájdete v časti ochrana osobných údajov.