Panel používateľa

Olejová sada LEFRANC & BOURGEOIS 5x40 ml+75ml

Olejová sada LEFRANC & BOURGEOIS 5x40 ml+75ml

Novinka

Farby ponúkajú ideálnu textúru pre nadšencov aj študentov, ale ocenia ich aj profesionáli pre svoje náčrty, pozadie alebo prvé vrstvy, ktoré si vyžadujú veľké množstvo farby. Balené v papierovej krabičke. Súčasťou balenia je aj lesklé médium 75ml.

27,70 € s DPH

Skladové číslo: 3728

Dostupnosť: hneď k odoslaniu
skladom: 2 ks

Výrobca: Lefranc & Bourgeois

Od založenia Lefranc Bourgeois v roku 1720 je olejová farba v centre tejto značky a ponúka legendárnym umelcom, ako sú Picasso a Matisse, možnosť vytvárať jedno za druhým večné majstrovské diela.

Olejomaľba je najtradičnejšia maliarska technika, kde najväčšou výhodou je dlhá doba schnutia, čiže umelec sa môže vrátiť k maľbe neskôr a prerobiť dielo do finálnej podoby. Farby sa riedia terpentínom alebo podobnými prípravkami na olej. Farby sú na dotyk suché po 3 až 12 dní (v závislosti na odtieni farby), úplné zaschnutie farby trvá 6 mesiacov (pred lakovaním).

Na tieto farby sú vhodné prírodné, štetinové ale aj syntetické štetce, či maliarske špachtle, ktoré sú v poslednej dobe veľmi obľúbené.

Súčasťou balenia je aj esenciálne médium na maľovanie olejom, ktoré obsahuje vo svojom zložení syntetické živice, ktoré mu dodávajú vynikajúcu pevnosť. Vďaka svojmu lesklému povrchu dodáva médium farbu žiarivosť a hĺbku a zvyšuje jeho priľnavosť.

 

Olejová sada 5x40 ml, značky Lefranc & Bourgeois obsahuje tieto odtiene:

Žltá základná

Červená základná

Modrá základná

Čierna kostná

Beloba titanová

 

Made in France/China

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Podrobnejšie informácie o cookies nájdete v časti ochrana osobných údajov.