Panel používateľa

Derwent - Lightfast olejové pastelky, 24ks

Derwent - Lightfast olejové pastelky, 24ks

Novinka na trhu

Prvá pastelka na báze oleja so 100% svetlostálosťou a hladkou štruktúrou, s ktorou je radosť pracovať. Firma Derwent si myslí, že ide o ten najlepší produkt v tejto kategórii, ktorý vám môže ponúknuť - vyskúšajte sami!

59,55 € s DPH

Skladové číslo: 1310

Dostupnosť: hneď k odoslaniu
skladom: 3 ks

Výrobca: Derwent

Po rozsiahlom výskume a vývoji značka Derwent predstavuje novú kolekciu pasteliek Lightfast.

Revolučné jadro je dlhodobo odolné proti zmenám farieb. Táto vlastnosť zabezpečuje svetlostálosť umeleckých diel na obdobie až 100 rokov! Pastelky Derwent Lightfast sú na báze oleja, hladké a krémové, s možnosťou vynikajúcej vrstvy sýtej farby. A čo viac, v kombinácii s týmito farbami môžu byť použité médiá pre olejové farby.

Všetky farby vyhovujú medzinárodnému testovaniu svetlostálosti podľa normy ASTM D-6901 (boli testované v Arizone, USA).

Úžasné oko, ktoré môžete vidieť na obale pastelek Lightfast pre firmu navrhol a vytvoril oceňovaný americký umelec Jesse Lane.

Ide o profesionálny výrobok.

Profil pastelky je okrúhly.
Dĺžka pastelky cca 175 mm.

 

Made in England

 

Niečo o firme Derwent:


...história jedného z najstarších výrobcov umeleckých pasteliek začala v roku 1832 v Keswick v Anglicku. Keswick sa nachádza v samom srdci Lake District blízko Borrowdale, kde bolo v 16 storočí objavené bohaté nálezisko grafitu - základná surovina pre výrobu ceruziek a pasteliek. Tradícia a kvalita robí dnes z pasteliek Derwent jedny z najžiadanejších umelcov na celom svete. V roku 2002 vyhrala firma Derwent prestížnu cenu udeľovanú britskou kráľovnou za kvalitu a zavedenie nových výrobných technológií, ktoré sú šetrnejšie k životnému prostrediu.

Počet pasteliek: 24ks
Typ pasteliek: profesionálne

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Podrobnejšie informácie o cookies nájdete v časti ochrana osobných údajov.