Panel používateľa

Derwent - čierny blok 200g/m2

Derwent - čierny blok 200g/m2

Blok čierneho papiera je ideálny pre kresbu pastelkami, uhlíkmi, pastelom, rudkami a pod., ale taktiež vhodný na fotoalbum či crapbooking. Na čiernom papieri výborne vyniknú metalické pastelky.

11,15 € s DPH

Skladové číslo: 1950

Dostupnosť: Momentálne nedostupné

Výrobca: Derwent

Praktická a trvácna je špirálová väzba a blok je zabezpečený elastickou gumou.

V ponuke 2 formáty: A4 a A3

• hrebeňová (špirálová) väzba
• 200g/m2
• veľmi jemná štruktúra
• 40 listov
• bez kyseliny

 

 

Made in England

Gramáž: 200 g/m2

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

E-SHOP funguje, predajňa je otvorená!

Vážený zákazník, náš e-shop funguje, tovar si môžete objednávať.

Pre Vaše zdravie a taktiež kuriérov je platbu za tovar možná buď vopred bankovým prevodom alebo na dobierku len platobnou kartou u kuriéra cez terminál. Vzhľadom k súčasnej situácií týkajúcej sa koronavírusu chceme týmto opatrením eliminovať manipuláciu s peniazmi a taktiež skrátiť čas strávený s kuriérom pri prevzatí zásielky. Prosíme Vás, používajte ochranné rúško (šál, šatku...) a rukavice pri preberaní zásielky. Zároveň prosíme o trpezlivosť pri doručovaní zásielky, nakoľko prepravné spoločnosti evidujú väčšie množstvo zásielok ako v decembri pred Vianocami, preto môže dôjsť k omeškaniu doručenia Vašej zásielky.

Kamenná predajňa v Martine je otvorená podľa našich otv. hodín - vstup je max. 3 osoby, s rúškom (šálom, šatkou...) na tvári, s hyg. rukavicami alebo pri vstupe Vám poskytneme dezinfekciu na ruky. 

Ďakujeme za pochopenie.

 

Tím www.umelecke-potreby.sk