Panel používateľa

Derwent - proporčné meradlo

Derwent - proporčné meradlo

Geniálny nástroj na kreslenie pre jednoduchú konverziu veľkosti, neoceniteľný nielen pre architektov, ale aj pre umelcov. Umožňuje jednoducho prenášať merania zo života, fotografií a náčrtov, čím zabezpečuje dosiahnutie vždy presných rozmerov.

8,65 € s DPH

Skladové číslo: 2590

Dostupnosť: hneď k odoslaniu
skladom: 10 ks

Výrobca: Derwent

Umožňuje zväčšenie alebo zmenšenie obrázka z 4:1 na 1:4.

Zarovnajte požadované predmety na malom konci meradla a presuňte vzdialenosť väčšieho konca na plochu kde budete kresliť. Uzamykacie koliesko vám uľahčuje zachovanie rovnakej mierky pre kreslenie. Meradlo má jedenásť odstupňovaných otvorov na dosiahnutie požadovanej stupnice. Plastové hroty pomáhajú chrániť váš povrch. Neexistujú ostré špicaté konce, ktoré poškodia papier. Keď sa nepoužíva, jednoducho sa len sklopí.

Rozmer: 340x20x15mm

 

 

Made in England/China

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Podrobnejšie informácie o cookies nájdete v časti ochrana osobných údajov.

Vianoce - doručovanie zásielok

Vianoce - doručovanie zásielok

Vážení zákazníci,
ak si prajete doručiť tovar do Vianoc, odporúčame si vytvoriť objednávku najneskôr do 20/12/2021 do 12:00. Objednávka vytvorená po tomto termíne už nemusí byť kuriérom doručená do 23/12/2021.

PS.: chceme vás poprosiť aj o strpenie pri doručovaní zásielok v týchto dňoch, nakoľko kuriérske služby sú extrémne vyťažené a v niektorých častiach Slovenska sa môže doba dodania trochu predĺžiť - Ďakujeme za pochopenie.

Tím www.umelecke-potreby.sk