Panel používateľa

Fabriano - Pittura akrylový blok, 400g

Fabriano - Pittura akrylový blok, 400g

Papier ideálny na akryl, olej či temperu.

12,50 € s DPH

Skladové číslo: 4010

Dostupnosť: Hneď k odoslaniu
skladom: 5 ks

Výrobca: Fabriano

Biely papier vyrábaný z vysoko kvalitnej celulózy, bez použitia kyselín, čo garantuje jeho stálosť a nemennosť. Papier je lepený zo všetkých 4 strán kvôli ochrane pred vlhkosťou a počas maľovania aby sa papier nevlnil. Skalpelom alebo ostrým nožom oddelíte papiere od seba.

• rozmer 30x40 cm alebo 40x50 cm

• 10 listov

• 400g/m2

• stredná štruktúra

• lepená väzba

• bez kyseliny

• dlhá životnosť papiera

 

Made in Italy

Gramáž: 400 g/m2

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

E-SHOP funguje, predajňa je otvorená!

Vážený zákazník, náš e-shop funguje, tovar si môžete objednávať.

Pre Vaše zdravie a taktiež kuriérov je platbu za tovar možná buď vopred bankovým prevodom alebo na dobierku len platobnou kartou u kuriéra cez terminál. Vzhľadom k súčasnej situácií týkajúcej sa koronavírusu chceme týmto opatrením eliminovať manipuláciu s peniazmi a taktiež skrátiť čas strávený s kuriérom pri prevzatí zásielky. Prosíme Vás, používajte ochranné rúško (šál, šatku...) a rukavice pri preberaní zásielky. Zároveň prosíme o trpezlivosť pri doručovaní zásielky, nakoľko prepravné spoločnosti evidujú väčšie množstvo zásielok ako v decembri pred Vianocami, preto môže dôjsť k omeškaniu doručenia Vašej zásielky.

Kamenná predajňa v Martine je otvorená od 9:00 do 15:00 - vstup je max. 3 osoby, s rúškom (šálom, šatkou...) na tvári, s hyg. rukavicami alebo pri vstupe Vám poskytneme dezinfekciu na ruky. 

Ďakujeme za pochopenie.

 

Tím www.umelecke-potreby.sk