Panel používateľa

Nerchau - Magneto, 250 ml

Nerchau - Magneto, 250 ml

Magnetická akrylová farba (vodou riediteľná) farba obsahujúca kovový prášok pre dosiahnutie magnetického efektu. Je vhodná na pevné podklady: plátno, drevo, plast (nie PE), kartón, sklo, keramiku, kameň, steny...

10,30 € s DPH

Skladové číslo: 2326

Dostupnosť: Hneď k odoslaniu
skladom: 3 ks

Výrobca: Nerchau

Podklad musí byť suchý a je potrebné odstrániť nečistoty a mastnotu. Pred použitím je farbu nutné pretrepať. Nanáša sa plochým štetcom bez riedidla. Schne podľa hrúbky vrstvy cca 1 hod. Silnejší efekt dosiahnete pri nátere 2-3 vrstiev (odporúčame). Po úplnom zaschnutí môžete nerovnosti farby zjemniť brúsnym papierom (jemným).

UPOZORNENIE: farba neobsahuje magnet, ale kovový prášok!

 

Made in Germany

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

E-SHOP funguje, predajňa je dočasne zatvorená!

Vážený zákazník, náš e-shop funguje, tovar si môžete objednávať.
Pre Vaše zdravie a taktiež kuriérov je platbu za tovar možná len vopred bankovým prevodom. Vzhľadom k súčasnej situácií týkajúcej sa šírenia koronavírusu COVID 19 chceme týmto opatrením eliminovať manipuláciu s peniazmi a taktiež skrátiť čas strávený s kuriérom pri prevzatí zásielky. Prosíme Vás, používajte ochranné rúško (šál, šatku...) a rukavice pri preberaní zásielky.

Kamenná predajňa v Martine bude zatvorená min. do 06.04.2020 - avšak tovar si môžete objednať cez e-shop a vyzdvihnúť si ho bude možné za určitých opatrení (viac info pri potvrdení objednávky).

Alebo v rámci mesta Martin posielame tovar taktiež cez kuriérsku službu Slovak Parcel Servis.

Správajte sa prosím zodpovedne, aby sme čím skôr mohli ako krajina opäť fungovať v normálnom režime.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Tím www.umelecke-potreby.sk