Panel používateľa

Tieňovanie ceruzkou - Krajiny a predmety

Tieňovanie ceruzkou - Krajiny a predmety

Predstavujeme Vám inovatívnu sériu kníh z odboru výtvarnej výchovy, ktorá je nielen zaujímavá, ale bude rozvíjať aj Váš talent.

4,40 € s DPH

Skladové číslo: 2580

Dostupnosť: Hneď k odoslaniu
skladom: 17 ks

Výrobca: Svojtka&Co.

V tejto sérii, v ktorej sa budete učiť tieňovať, objavíte kúzlo bielej a čiernej farby. Všetky postupy v knižke zvládnete ľahko pomocou najrôznejších nových techník.

Čoskoro zistíte, že tieňovanie ceruzkou je ľahké a navyše je to aj zábava. Ceruzka sa zmení na čarovný prútik a jeho mávnutím sa na papieri začnú objavovať obrázky. Naučíte sa zaujímavé techniky a potešia Vás prekvapivé krajiny a kresby, ktoré si potom môžete zarámovať a zavesiť doma na stenu.

Obyčajná ceruzka Vás zavedie do magického čiernobieleho sveta!

Odporúčame najmä pre deti a začiatočníkov

Formát: 219x280 mm
Väzba: mäkká
Počet strán: 32
Rok vydania: 2013
Vydavateľ: Svojtka&Co.

Stručný obsah:

- základné informácie

- techniky tieňovania

- príklady a prax: guľa, kocka, 3D efekt, strom, 4x krajina, zimná krajina, útes, plachetnica, misa s ovocím a kôš s kvetmi.

Publikácia je vydaná v slovenskom jazyku.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

E-SHOP funguje, predajňa je otvorená!

Vážený zákazník, náš e-shop funguje, tovar si môžete objednávať.

Pre Vaše zdravie a taktiež kuriérov je platbu za tovar možná buď vopred bankovým prevodom alebo na dobierku len platobnou kartou u kuriéra cez terminál. Vzhľadom k súčasnej situácií týkajúcej sa koronavírusu chceme týmto opatrením eliminovať manipuláciu s peniazmi a taktiež skrátiť čas strávený s kuriérom pri prevzatí zásielky. Prosíme Vás, používajte ochranné rúško (šál, šatku...) a rukavice pri preberaní zásielky. Zároveň prosíme o trpezlivosť pri doručovaní zásielky, nakoľko prepravné spoločnosti evidujú väčšie množstvo zásielok ako v decembri pred Vianocami, preto môže dôjsť k omeškaniu doručenia Vašej zásielky.

Kamenná predajňa v Martine je otvorená podľa našich otv. hodín - vstup je max. 3 osoby, s rúškom (šálom, šatkou...) na tvári, s hyg. rukavicami alebo pri vstupe Vám poskytneme dezinfekciu na ruky. 

Ďakujeme za pochopenie.

 

Tím www.umelecke-potreby.sk