Panel používateľa

Naučte sa dobre kresliť

Naučte sa dobre kresliť

Novinka

Zachyťte svoje námety na papier tak ako nikdy predtým. Hľadáte spôsob, ako výrazne zlepšiť kvalitu svojich kresieb? Chcete objaviť novú perspektívu kresliaceho umenia? Alebo snáď chcete svojim dielam dodať viac poézie a pôsobivosti?

14,10 € s DPH

Skladové číslo: 10898

Dostupnosť: hneď k odoslaniu
skladom: 5 ks

Výrobca: ZonerPress

Kniha Naučte sa dobre kresliť vám pomôže dosiahnuť vaše ciele vďaka projektom skúmajúcim grafit, uhoľ, atrament aj akvarelové lazúry, pričom kladie dôraz na techniky, ktoré si Kater Ewingovho vypracovala počas svojej dlhoročnej praxe a výučby.
Kater vaše oko naučí vidieť jasne obrysy, línie i tiene vybraného predmetu, zatiaľ čo vy sa učíte kresliť nástrojmi, ktoré dokonale vyjadrujú to, čo skutočne vidíme. Jej hlavným záujmom je príroda - vtáky, kvety a rastliny, ktoré si môžete pozorne prezrieť. Objavte techniky, ktorými môžete zachytiť jemnosť vtáčích pier, prírodné mramorovanie na kúsku ovocia, žilkovanie a zamatovú textúru listu - skrátka všetky tie drobné detaily, ktoré zvýrazňujú realistickú kvalitu kresby. Kater vás starostlivo prevedie všetkými potrebnými krokmi.

Nechajte sa inšpirovať knihou Naučte sa dobre kresliť a zmeňte svoju umeleckú víziu.

"Môžem vám zaručiť, že bez ohľadu na úroveň vašich schopností si vo chvíli, keď sa podriadite zvyku každý deň kresliť do skicáku, všimnete obrovského zlepšenia kvality svojej práce. Presvedčila som sa o tom sama pri sebe a presviedčam sa o tom znova a znova aj u svojich študentov."

Formát: 216x279 mm
Väzba: brožovaná
Počet strán: 128
Rok vydania: 2018
Farba: farebná
Autor: Kateri Ewingov
Preklad: Veronika Nohavicová
ISBN: 978-80-7413-404-3
Vydavateľ: Zoner Press

Publikácia je vydaná v slovenskom jazyku.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Podrobnejšie informácie o cookies nájdete v časti ochrana osobných údajov.