Snazaroo - stredná profi sada, 600 tvárí

Snazaroo - stredná profi sada, 600 tvárí

Zľava

Snazaroo farby na tvár/telo sú veľmi kvalitné a majú pestré a sýte farby. Sú ihneď pripravené na maľovanie, len navlhčíte štetec alebo hubku (namočiť do vody a vyžmýkať) a maľujete. Sada pre cca 600 tvárí.

83,25 € s DPH

92,50 € s DPH Zľava 9,25 €

Skladové číslo: 2398

Dostupnosť: Hneď k odoslaniu
skladom: 3 ks

Výrobca: Snazaroo

Jedny z najkvalitnejších a najobľúbenejších farieb na tvár na svete. Snazaroo

Stredná profi sada obsahuje:

• 2x30 ml farba: biela, žltá jasná

• 8x18 ml farba: čierna, svetlá červená, modrá nebeská, trávová zelená, svetlá ružová, tyrkysová, svetlá hnedá a oranžová

• 10x veľká hubka, priemer 5 cm a výška 2,5 cm

• 3x okrúhly štetec rôznej veľkosti

• 3x 12 ml glitter gél: zlatý, strieborný a farebný

• 1x podrobný návod na namaľovanie mnohých tvárí (v anglickom jazyku)

• všetko zabalené v šikovnom plastovom kufríku

 

Nanášajú sa ľahko a rýchlo schnú, takže celú tvár môžete mať hotovú do 5 minút. Keďže sú veľmi koncentrované, balenie vystačí na mnoho použití. Farby môžete navzájom miešať, tým získate širokú farebnú paletu.

Farby po použití uzavrite späť do palety a môžete používať znova.

• Snazaroo farby sú špeciálne vyvinuté farby vyhovujúce väčšine citlivej pleti a nie sú parfumované

• Snazaroo farby sú vyrobené z prísad, ktoré sú pod prísnou kontrolou testov EÚ a FDA toy, vyhovujú kozmetickým predpisom a sú netoxické. Tieto farby boli prekontrolované nezávislými odborníkmi dermatológie a profesionálnymi toxikológmi

• Snazaroo farby sú vodou-riediteľné, preto maľovanie s nimi je tak jednoduché a dajú sa ľahko odstrániť. Odporúčame odstraňovať mydlom a teplou vodou, alebo vlhčenými obrúskami. Drhnutie ani sila nie je potrebné

Príprava a použitie:

Každá kozmetika môže výnimočne spôsobiť alergickú reakciu. Hoci sú Snazaroo netoxické a dôkladne testované farby, prosíme nenanášajte na tvár, ktorá je postihnutá kožnou alergiou či inou chorobou. Pri akýchkoľvek pochybnostiach najprv otestujte Vašu reakciu na zápästí, nechajte 60 minút pôsobiť a potom aplikujte na tvár.

Pripravte si misku s vodou na umývanie štetca a hubky. Pokožka by mala byť čistá a suchá, nenanášajte žiadny krém. Vlasy prípadne schovajte do šatky alebo čelenky. Hubku namočte do vody a vyžmýkajte, potom krúživým pohybom naneste farbu na hubku a potom na tvár. Pred nanášaním ďalšej vrstvy nechajte farby na tvári zaschnúť. S ohľadom na motív odporúčame nanášať najprv svetlé farby a potom tmavé.
Tieto farby sú skvelé aj na maľovanie tela. Môžete si namaľovať prstienky, náramky, hodinky ale i obrie tetovanie ...

Farby skladujte na suchom mieste, chráňte pred priamym slnkom. Po použití všetko dôkladne umyte a osušte. Z farieb odsajte pomocou papierového obrúska prebytočnú vodu. Farby, ktoré neboli používané pod dobu 18 mesiacov, prosíme nepoužívajte.

Made in England

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info