Panel používateľa

Realistické portréty ceruzkou

Realistické portréty ceruzkou

Novinka

Kreslenie je základnou formou vizuálneho umenia. Každý umelec, od sochára po maliara, sa kresbe v nejakej podobe venuje. Je to tiež najjednoduchšia a najprístupnejšia forma umeleckého vyjadrenia. Potrebujete len ceruzku a papier a kúzla môžu začať. Pokiaľ chcete nakresliť dobrý portrét, musíte vedieť zachytiť nielen vernú podobu človeka, ale aj jeho osobnosť.

14,10 € s DPH

Skladové číslo: 10908

Dostupnosť: hneď k odoslaniu
skladom: 5 ks

Výrobca: ZonerPress

V knihe Realistické portréty ceruzkou umelec a lektor Justin Maas ponúka podrobný výklad pre nováčikov i skúsených, ktorí sa chcú ďalej zdokonaľovať. Ním popisované techniky sú osvedčené a vyskúšané v praxi a pomôžu vám naučiť sa správne zachytiť proporcie, umiestnenie aj spracovanie detailov pri kresbe portrétov hlavy a tváre. Vašim kresbám dodajú energiu a vytvoria z nich ľahko rozpoznateľné a pôsobivé diela.

Môžete sa tešiť na: Základy kresby vrátane výkladu o linkách, tieňovanie a anatómiu. Rady, ako pracovať s fotografiami i živými modelmi, a rady, ako si model vybrať. Podrobné popisy kresby kľúčových prvkov, ako sú oči, uši a vlasy. Opis postupov pri portrétovanii vrátane metódy mriežky, metódy obkresľovania aj vlastné autorové metódy, Maasové metódy. 15 detailných popisov postupu vzniku portrétu s modelmi rôzneho veku, pohlavia i etnickej príslušnosti. Galériu ďalších ukážok portrétov ako vo farbe, tak kreslených ceruzkou.

Formát: 210x276 mm
Väzba: brožovaná
Počet strán: 128
Rok vydania: 2019
Farba: farebná
Autor: Justin Maas
Preklad: Silvie Elmoujahid
ISBN: 978-80-7413-390-9
Vydavateľ: Zoner Press

Publikácia je vydaná v českom jazyku.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Podrobnejšie informácie o cookies nájdete v časti ochrana osobných údajov.