Panel používateľa

Súprava pasteliek Koh-i-noor, MAGIC 3v1 12 ks

Súprava pasteliek Koh-i-noor, MAGIC 3v1 12 ks

Súprava obsahuje 12 ks špeciálnych hrubých trojhranných pasteliek MAGIC 10,4mm + zmiešavač farieb + strúhadlo + gumu, balené v papierovej krabičke.

11,90 € s DPH

Skladové číslo: 3404

Dostupnosť: hneď k odoslaniu
skladom: 3 ks

Výrobca: Koh-i-noor

Špeciálna tieňovacia ceruzka Magic kreslí viacerými odtieňmi. Vďaka tuhe zloženej z farebných odtieňov dokáže vytvoriť mnohofarebné čiary bez nutnosti otáčania ceruzky okolo osi. Už jej nepatrné pootočenie zmení skladbu farieb.

Na dosiahnutie efektu tieňovania vám stačí len jedna ceruzka - jednoducho pootočíte jej hrotom a výsledok je dokonalý. Špeciálne zloženie tuhy umožňuje hladký prechod z jedného odtieňa do ďalšieho jediným ťahom, čo vytvára dojem 3D obrázku.

Efekt je najvýraznejší pri vyfarbovaní väčších plôch. Namiesto plochého, jednotvárneho vyfarbenia ceruzka Magic dotvorí a správne vytieňuje obrázok prirodzenou kombináciou rôznych zložiek tuhy. Napr. tráva bude hustejšia a more hlbšie.

Využívaním rôznych kresliarskych techník, ako je tieňovanie alebo obťahovanie vytvoríte bohatšiu štruktúru kresby, ako obyčajnou ceruzkou.

Na finalizáciu prirodzeného charakteru kresby použite ceruzku BLENDER - „zmiešavač", ktorá zmieša spolu rôzne odtiene. Dosiahnete tak príjemne ucelený vzhľad kresby.

S ceruzkou Magic dokážu aj začiatočníci kresliť ako profesionálni umelci.

Dĺžka pastelky cca 12 cm.

Priemer tuhy 5,6 mm.

 

Made in Czech republic

Počet pasteliek: 12ks
Typ pasteliek: trojhranné-hrubé

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Podrobnejšie informácie o cookies nájdete v časti ochrana osobných údajov.