Panel používateľa

Pentart Fiber Paste - vláknitá štruktúra, 500ml

Pentart Fiber Paste - vláknitá štruktúra, 500ml

Pasta vhodná na všetky pevné a slabo savé podklady (šepsované plátno, drevo, kov, keramika, sololit...), ktorá dodá maľbe či dekorovanému predmetu jedinečnú štruktúru, hĺbku a originalitu.

6,80 € s DPH

Skladové číslo: 33867

Dostupnosť: Hneď k odoslaniu
skladom: 3 ks

Výrobca: Pentart

Fiber pasta je biela akrylová pasta s vláknitou štruktúrou. Je ľahko tvarovateľná a výborne drží tvar, takže môže byť použitá na tvorbu 3D ornamentov a zaujímavých štruktúrovaných povrchov. Po uschnutí je povrch schopný nasávať vlhkosť. Je vhodná aj na akverelovú techniku. Môžeme ju použiť aj ako podklad a farbiť ju môžeme pigmentovými pastami aj farbivami na vodnej báze. Nanáša sa špachtľou vo vrstve 1 až 4 mm. Sušenie pasty môžete urýchliť fénom.

 

Made in Hungary

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

E-SHOP funguje, predajňa je dočasne zatvorená!

Vážený zákazník, náš e-shop funguje, tovar si môžete objednávať.
Pre Vaše zdravie a taktiež kuriérov je platbu za tovar možná len vopred bankovým prevodom. Vzhľadom k súčasnej situácií týkajúcej sa šírenia koronavírusu COVID 19 chceme týmto opatrením eliminovať manipuláciu s peniazmi a taktiež skrátiť čas strávený s kuriérom pri prevzatí zásielky. Prosíme Vás, používajte ochranné rúško (šál, šatku...) a rukavice pri preberaní zásielky.

Kamenná predajňa v Martine bude zatvorená min. do 06.04.2020 - avšak tovar si môžete objednať cez e-shop a vyzdvihnúť si ho bude možné za určitých opatrení (viac info pri potvrdení objednávky).

Alebo v rámci mesta Martin posielame tovar taktiež cez kuriérsku službu Slovak Parcel Servis.

Správajte sa prosím zodpovedne, aby sme čím skôr mohli ako krajina opäť fungovať v normálnom režime.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Tím www.umelecke-potreby.sk