Panel používateľa

Kresba postavy

Kresba postavy

Novinka

Kresba podľa starých majstrov v modernom poňatí. Aj keď sa kreslenie ľudskej postavy venuje nepreberná škála kníh, žiadna vás nenaučí, ako kresliť postavu od prvých ťahov cez rýchlu skicu až k poslednej virtuóznej línii dokončeného umeleckého diela, nieto aby to všetko doplnila presvedčivou a ľahko pochopiteľnou formou. To sa práve teraz zmení.

17 € s DPH

Skladové číslo: 10885

Dostupnosť: hneď k odoslaniu
skladom: 5 ks

Výrobca: ZonerPress

Ako často sa stáva, že si začínajúci umelec prečíta knihu alebo absolvuje kurz venovaný kresleniu ľudského tela, aby potom skončil so stránkami plnými upjatých, neživotných čmáraníc namiesto dokonale pojatej postavy, ktorú mu kurz sľuboval?

V knihe Kresba postavy pre začínajúcich i pokročilých umelcov: Každý ťah sa počíta predstavuje mnohými cenami ovenčený umelec Steve Huston začiatočníkom aj profesionálom dvojicu základných myšlienok skrytých v tých najväčších umeleckých dielach - štruktúru a gesto - aj to, ako ich využiť ako základ pre váš vlastný úspech.

Vydajte sa na cestu kresliara a objavte, ako štruktúra a gesto ako dvojica stĺpov podopiera každé umelecké dielo od Méloskej Venuše cez Michelangelovu Sibylu až k Raphaelovým freskám - a tiež že ide o základný nástroj každého kresliara ľudského tela od tých najvýznamnejších animátorov cez najlepšieho kresliara komiksov až k akademickým maliarom, či už si to uvedomujú, alebo nie.

Kresba postavy pre začínajúcich i pokročilých umelcov: Každý ťah sa počíta vám predstavuje rovnakú dvojfázovú metódu, ktorou sa učí aj umelci v DreamWorks, Warner Bros. alebo Disney Animation. A tak vezmite ceruzku a poďme kresliť!

Formát: 216 x 254 mm
Väzba: brožovaná
Počet strán: 192
Rok vydania: 2016
Farba: farebná
Autor: Steve Huston
Preklad: Veronika Nohavicová
ISBN: 978-80-7413-342-8
Vydavateľ: Zoner Press

Kapitoly:

1. štruktúra

2. základné gesta

3. prepracované koncepty gesta

4. perspektíva

5. zákony svetla

6. ľudské telo: prehľad základných tvarov

7. hlava

8. trup

9. paže a ruky

10. nohy a chodidlá

11. konečné detaily: svetlo a tieň

 

Publikácia je vydaná v českom jazyku.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Podrobnejšie informácie o cookies nájdete v časti ochrana osobných údajov.