Panel používateľa

Derwent - ONYX grafitová ceruzka

Derwent - ONYX grafitová ceruzka

Ideálna na tmavé náčrty. Derwent Onyx je špeciálna grafitová ceruzka vyrobená z hladkého tmavého grafitu, charakteristický hustou, bohatou čiernou stopou, tmavšou ako graf. ceruzka 9B.

1 € s DPH

Skladové číslo: 2029

Dostupnosť: Hneď k odoslaniu
skladom: 14 ks

Výrobca: Derwent

Aj napriek 4 mm hrubej tuhe sa dobre ostrí struhadlom a veľmi dobre drží bod.

To práve robí túto ceruzku výnimočnou pre rýchle expresívne kresby, ako aj pre podrobné technické a architektonické kresby.

Tmavšie odtiene môžu byť vytvorené za použitia zvýšeného tlaku.

K dispozícii v dvoch tvrdostiach/farbách: stredná (medium) a tmavá (dark).

Profil ceruzky je okrúhly.

Dĺžka ceruzky cca 175 mm.

Po dokončení práce odporúčame použiť fixatív.

 

Made in England.

 

 

Niečo o firme Derwent:

...história jedného z najstarších výrobcov umeleckých pasteliek začala v roku 1832 v Keswick v Anglicku. Keswick sa nachádza v samom srdci Lake District blízko Borrowdale, kde bolo v 16 storočí objavené bohaté nálezisko grafitu - základná surovina pre výrobu ceruziek a pasteliek. Tradícia a kvalita robí dnes z pasteliek Derwent jedny z najžiadanejších umelcov na celom svete. V roku 2002 vyhrala firma Derwent prestížnu cenu udeľovanú britskou kráľovnou za kvalitu a zavedenie nových výrobných technológií, ktoré sú šetrnejšie k životnému prostrediu.

typ: medium, dark

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

E-SHOP funguje, predajňa je otvorená!

Vážený zákazník, náš e-shop funguje, tovar si môžete objednávať.

Pre Vaše zdravie a taktiež kuriérov je platbu za tovar možná buď vopred bankovým prevodom alebo na dobierku len platobnou kartou u kuriéra cez terminál. Vzhľadom k súčasnej situácií týkajúcej sa koronavírusu chceme týmto opatrením eliminovať manipuláciu s peniazmi a taktiež skrátiť čas strávený s kuriérom pri prevzatí zásielky. Prosíme Vás, používajte ochranné rúško (šál, šatku...) a rukavice pri preberaní zásielky. Zároveň prosíme o trpezlivosť pri doručovaní zásielky, nakoľko prepravné spoločnosti evidujú väčšie množstvo zásielok ako v decembri pred Vianocami, preto môže dôjsť k omeškaniu doručenia Vašej zásielky.

Kamenná predajňa v Martine je otvorená podľa našich otv. hodín - vstup je max. 3 osoby, s rúškom (šálom, šatkou...) na tvári, s hyg. rukavicami alebo pri vstupe Vám poskytneme dezinfekciu na ruky. 

Ďakujeme za pochopenie.

 

Tím www.umelecke-potreby.sk