Panel používateľa

Proste postava!

Proste postava!

Novinka

Chcete sa naučiť kresliť ľudí, ale desí vás anatómia? Frustrujú vás knižky, v ktorých sa dopodrobna rozoberá kreslenie jednotlivých svalov a kostí? Tak to je Proste POSTAVA! presne pre vás.

13,95 € s DPH

Skladové číslo: 11073

Dostupnosť: hneď k odoslaniu
skladom: 5 ks

Výrobca: ZonerPress

Tento zábavný a názorný sprievodca vás naučí, ako efektívne kresliť mužské a ženské postavy bez zložitého preberania anatómie.
Začnete kreslením hlavy a výrazov tváre, potom sa presuniete k telu, jeho častiam a celkovým pózam a nebude chýbať ani postava v pohybe. Nájdete tu všetko, čo na kreslenie postáv potrebujete a nič, čo nepotrebujete!

Možno ste už prelistovali niekoľko kníh o anatómii, ktoré pôsobili zmätene a pre praktické účely kreslenie postáv boli až zbytočne podrobné. Táto publikácia nie je jedna z nich. Je plná jednoduchých návrhov, ktoré vám pomôžu s kreslením ľudskej postavy a anatómiou sa zaoberá len pokiaľ je nevyhnutne potrebné.
Kniha obsahuje stovky ilustrácií ľudských postáv v rôznych pozíciách, ktoré vám poslúžia ako predlohy. Naučíte sa ju kresliť so správnymi proporciami tak, aby ste boli nakoniec schopní vytvoriť kresby z vlastnej hlavy bez nutnosti obkresľovať tie v tejto knihe. A na rozdiel od iných kníh o anatómii a kreslení postáv táto kniha sa sústredí rovnakou mierou na mužov aj ženy.

Nie je to anatómia, ale zrozumiteľný kurz, ktorý vás naučí kresliť krásne postavy s ideálnymi proporciami.

Formát: 215 x 280 mm
Väzba: brožovaná
Počet strán: 140
Rok vydania: 2019
Farba: celofarebná
ISBN: 978-80-7413-395-4
Autor: Christopher Hart
Preklad: Pavla Němečková
Vydavateľ: Zoner Press

Publikácia je vydaná v českom jazyku.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Podrobnejšie informácie o cookies nájdete v časti ochrana osobných údajov.