Panel používateľa

Snazaroo - štetcové pero čierno-biele, 3ks

Snazaroo - štetcové pero čierno-biele, 3ks

Novinka

Snazaroo farby na tvár/telo sú veľmi kvalitné a majú pestré a sýte farby. Sada obsahuje 3 perá naplnené farbou zakončené štetcovým hrotom pre lepšie a detailné maľovanie.

8,50 € s DPH

Skladové číslo: 1019

Dostupnosť: Hneď k odoslaniu
skladom: 6 ks

Výrobca: Snazaroo

Jedny z najkvalitnejších a najobľúbenejších farieb na tvár na svete!

Snazaroo

Sada obsahuje dve najpoužívanejšie farby: čierna a biela. Čierna sa používa najmä na kontúry a detaily a biela taktiež na detaily. Objem farby v jednom pere je 2ml.

 

• Snazaroo farby sú špeciálne vyvinuté farby vyhovujúce aj citlivej pleti a nie sú parfumované

• Snazaroo farby sú vyrobené z prísad, ktoré sú pod prísnou kontrolou testov EÚ a FDA toy, vyhovujú kozmetickým predpisom a sú netoxické. Tieto farby boli prekontrolované nezávislými odborníkmi dermatológie a profesionálnymi toxikológmi

• Snazaroo farby sú vodou-riediteľné, preto maľovanie s nimi je tak jednoduché a dajú sa ľahko odstrániť. Odporúčame odstraňovať mydlom a teplou vodou, alebo vlhčenými obrúskami. Drhnutie ani sila nie je potrebné

Príprava a použitie:

Každá kozmetika môže výnimočne spôsobiť alergickú reakciu. Hoci sú Snazaroo netoxické a dôkladne testované farby, prosíme nenanášajte na tvár, ktorá je postihnutá kožnou alergiou či inou chorobou. Pri akýchkoľvek pochybnostiach najprv otestujte Vašu reakciu na zápästí, nechajte 60 minút pôsobiť a potom aplikujte na tvár. Pokožka by mala byť čistá a suchá, nenanášajte žiadny krém. Vlasy prípadne schovajte do šatky alebo čelenky. Pred nanášaním ďalšej vrstvy nechajte farby na tvári zaschnúť. S ohľadom na motív odporúčame nanášať najprv svetlé farby a potom tmavé.

Pred použitím je potrebné pero zatriasť a potom točiť koncom pera v smere hodinových ručičiek tak dlho, kým sa na konci štetca neobjaví farba. Potom môžete maľovať.

Tieto farby sú skvelé aj na maľovanie tela. Môžete si namaľovať prstienky, náramky, hodinky ale i obrie tetovanie ...

Farby skladujte na suchom mieste, chráňte pred priamym slnkom. Po použití všetko dôkladne umyte a osušte. Farby, ktoré neboli používané pod dobu 18 mesiacov, prosíme nepoužívajte.

 

Made in England

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Podrobnejšie informácie o cookies nájdete v časti ochrana osobných údajov.