Panel používateľa

Fabriano - Eko sketching blok 120g/m2 špirála

Fabriano - Eko sketching blok 120g/m2 špirála

Biely ekologický papier bez prítomnosti kyselín s veľmi jemným štruktúrovaným povrchom, ktorý sa vyrába zo 100 % recyklovanej celulózy. Papier je ideálny na náčrty, kreslenie ceruzkou, uhlíkom, pastelom, pastelkami...

5,55 € s DPH

Skladové číslo: 2242/A3

Dostupnosť: Hneď k odoslaniu
skladom: 1 ks

Výrobca: Fabriano

V porovnaní s ostatnými recyklovanými papiermi iných výrobcov ide o belší papier.

Použitie recyklovanej celulózy umožňuje ušetriť 15 stromov za tonu vyrobeného papiera (čo zodpovedá 1200 blokom). Vďaka vodnej sile 14.000.000 m3 metánu ktorá sa ušetrí, sa zabráni úniku 26 000 ton CO2 emisií do ovzdušia. Spoločnosť FABRIANO rešpektuje Kjótsky protokol.

Papier je označený ako "FSC 100% recyklovaný" čo zaručuje, že produkt je vyrobený z opätovne spracovávaného materiálu (v tomto prípade ide o papier z kancelárií a pod.) v súlade so štandardmi FSC.

A3 - 29,7x42 cm

• A3 - 40 listov

• hrebeňová väzba

• 120g/m2

• veľmi jemná štruktúra

 

Made in Italy

Gramáž: 120 g/m2

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

E-SHOP funguje, predajňa je otvorená!

Vážený zákazník, náš e-shop funguje, tovar si môžete objednávať.

Pre Vaše zdravie a taktiež kuriérov je platbu za tovar možná buď vopred bankovým prevodom alebo na dobierku len platobnou kartou u kuriéra cez terminál. Vzhľadom k súčasnej situácií týkajúcej sa koronavírusu chceme týmto opatrením eliminovať manipuláciu s peniazmi a taktiež skrátiť čas strávený s kuriérom pri prevzatí zásielky. Prosíme Vás, používajte ochranné rúško (šál, šatku...) a rukavice pri preberaní zásielky. Zároveň prosíme o trpezlivosť pri doručovaní zásielky, nakoľko prepravné spoločnosti evidujú väčšie množstvo zásielok ako v decembri pred Vianocami, preto môže dôjsť k omeškaniu doručenia Vašej zásielky.

Kamenná predajňa v Martine je otvorená podľa našich otv. hodín - vstup je max. 3 osoby, s rúškom (šálom, šatkou...) na tvári, s hyg. rukavicami alebo pri vstupe Vám poskytneme dezinfekciu na ruky. 

Ďakujeme za pochopenie.

 

Tím www.umelecke-potreby.sk