Panel používateľa

Derwent - Artists, umelecké pastelky, 36 ks

Derwent - Artists, umelecké pastelky, 36 ks

"sloboda prejavu"

40,60 € s DPH

Skladové číslo: 2045

Dostupnosť: Momentálne nedostupné

Výrobca: Derwent

Profesionálne umelecké pastelky Derwent Artists majú miernu mastnú konzistenciu (ideálne na vrstvenie a prelínanie) a zosilnenú tuhu o priemere 4 mm (vhodné na široké ťahy a silné čiary). Hladko sa nanáša na papier a veľmi dobre reaguje na zmeny tlaku pri tieňovaní a miešaní farieb. Anglické pastelky Derwent Artists majú guľovitý profil a sú po celom svete skutočným pojmom už niekoľko generácií, vyrábajú sa od roku 1930.

Balené po 36 ks v plechovej krabičke.

Dĺžka pastelky cca 175 mm.

Naša poznámka: podľa vyjadrení viacerých zákazníkov sú pastelky tvrdšie ako ostatné z Derwentu, uvádzame to, pretože niekomu vyhovujú práve tieto tvrdšie tuhy.

 

Made in England

 

 

Niečo o firme Derwent:

...história jedného z najstarších výrobcov umeleckých pasteliek začala v roku 1832 v Keswick v Anglicku. Keswick sa nachádza v samom srdci Lake District blízko Borrowdale, kde bolo v 16 storočí objavené bohaté nálezisko grafitu - základná surovina pre výrobu ceruziek a pasteliek. Tradícia a kvalita robí dnes z pasteliek Derwent jedny z najžiadanejších umelcov na celom svete. V roku 2002 vyhrala firma Derwent prestížnu cenu udeľovanú britskou kráľovnou za kvalitu a zavedenie nových výrobných technológií, ktoré sú šetrnejšie k životnému prostrediu.

Počet pasteliek: 36ks
Typ pasteliek: profesionálne

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Podrobnejšie informácie o cookies nájdete v časti ochrana osobných údajov.