Panel používateľa

Lefranc & Bourgeois Déco Gloss, 50 ml

Lefranc & Bourgeois Déco Gloss, 50 ml

Dopredaj

Krycia farba na sklo - mnohoúčelová akrylová farba lesklá, založená na vodnej báze, vhodná na keramiku, drevo, sklo, kov, plasty.

2,70 € s DPH

Skladové číslo: 001

Dostupnosť: Momentálne nedostupné

Výrobca: Lefranc & Bourgeois

Veľmi nás mrzí, že firma prestala vyrábať tieto výborné farby, ktoré sa dlhé roky veľmi dobre predávali. Žiaľ, ide už len o dopredaj farieb.

 

Stačí naniesť jednu vrstvu, farba má vysoký lesk. Je odolná umývačke riadu po pečení na 30 min. pri 150°C.

Plocha krytia pri 50ml balení je cca 40 cm2.

Vyhľadávané a vhodné na maľovanie plastových modelov.

 

Made in France

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

E-SHOP funguje, predajňa je otvorená!

Vážený zákazník, náš e-shop funguje, tovar si môžete objednávať.

Pre Vaše zdravie a taktiež kuriérov je platbu za tovar možná buď vopred bankovým prevodom alebo na dobierku len platobnou kartou u kuriéra cez terminál. Vzhľadom k súčasnej situácií týkajúcej sa koronavírusu chceme týmto opatrením eliminovať manipuláciu s peniazmi a taktiež skrátiť čas strávený s kuriérom pri prevzatí zásielky. Prosíme Vás, používajte ochranné rúško (šál, šatku...) a rukavice pri preberaní zásielky. Zároveň prosíme o trpezlivosť pri doručovaní zásielky, nakoľko prepravné spoločnosti evidujú väčšie množstvo zásielok ako v decembri pred Vianocami, preto môže dôjsť k omeškaniu doručenia Vašej zásielky.

Kamenná predajňa v Martine je otvorená od 9:00 do 15:00 - vstup je max. 3 osoby, s rúškom (šálom, šatkou...) na tvári, s hyg. rukavicami alebo pri vstupe Vám poskytneme dezinfekciu na ruky. 

Ďakujeme za pochopenie.

 

Tím www.umelecke-potreby.sk