Panel používateľa

Praktický sprievodca kreslenia - Ľudské telo

Praktický sprievodca kreslenia - Ľudské telo

Ľudská postava patrí pre umelcov k najnáročnejším témam, ale aj k tým najvďačnejším.

3,95 € s DPH

Skladové číslo: 2572

Dostupnosť: Momentálne nedostupné

Výrobca: Svojtka&Co.

V tejto knihe vás jej autor Barrington Barber prevedie procesom kreslenie postáv, od zoznámenie sa štruktúrou ľudskej kostry až po zachytenie postáv v pohybe. Či už ste skúsený kresliar, alebo úplný začiatočník, inšpirujúce cvičenia a užitočné rady v tejto knihe Vám pomôžu dosiahnuť tie najlepšie výsledky.

Formát: 279x224 mm
Väzba: mäkká
Počet strán: 48
Rok vydania: 2010
Autor: Barrington Barber
Vydavateľ: Svojtka&Co.

Publikácia je vydaná v českom jazyku.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

E-SHOP funguje, predajňa je otvorená!

Vážený zákazník, náš e-shop funguje, tovar si môžete objednávať.

Pre Vaše zdravie a taktiež kuriérov je platbu za tovar možná buď vopred bankovým prevodom alebo na dobierku len platobnou kartou u kuriéra cez terminál. Vzhľadom k súčasnej situácií týkajúcej sa koronavírusu chceme týmto opatrením eliminovať manipuláciu s peniazmi a taktiež skrátiť čas strávený s kuriérom pri prevzatí zásielky. Prosíme Vás, používajte ochranné rúško (šál, šatku...) a rukavice pri preberaní zásielky. Zároveň prosíme o trpezlivosť pri doručovaní zásielky, nakoľko prepravné spoločnosti evidujú väčšie množstvo zásielok ako v decembri pred Vianocami, preto môže dôjsť k omeškaniu doručenia Vašej zásielky.

Kamenná predajňa v Martine je otvorená podľa našich otv. hodín - vstup je max. 3 osoby, s rúškom (šálom, šatkou...) na tvári, s hyg. rukavicami alebo pri vstupe Vám poskytneme dezinfekciu na ruky. 

Ďakujeme za pochopenie.

 

Tím www.umelecke-potreby.sk